ארבל נולדה וגדלה בגני-תקווה. בילתה בגן רבקה, גן צבר, גן שקד והחלה ללמוד בכיתה א-1 בבית-הספר "גנים".
ארבל אהבה מאוד לרקוד, להשתולל, לשחק ולהתגלגל מצחוק עם חבריה הטובים ועם אחותה הקטנה לוטם. אהבה לטייל בחיק הטבע, לצייר וליצור, לשחק במחשב ובגיים-בוי (game-boy). אהבה לאסוף בולים, סרטי מתנות ועטיפות מיוחדות של שוקולדים. אהבה לראות סרטים של וולט דיסני ובעיקר סרטים מצחיקים כמו טום וג'רי. אהבה מאוד בעלי-חיים ובמיוחד את החתולה הסיאמית שבבית.
כשארבל למדה לקרוא היא נהנתה מהספרים כמו מסוכריות. סוכריות עטופות שמאוד מסקרן לדעת מה מתחבא בפנים, בתוך העטיפה, מה טעמן ולאיזו חוויה הן תקחנה אותה. במיוחד היא אהבה את הסוכריות האלה-הסיפורים-לפני השינה ארבע-חמש סוכריות לפני השינה ואז להירדם, בלי לצחצח שיניים ולהנות מחלומות מתוקים-מתוקים.
ארבל נהנתה ללמוד מהספרים של העולם המופלא-להכיר את נימה מלכת הנמלים ואת העכברה האמיצה טוסי. להפליג בדמיון עם הקרקס של אהרון, להתרגש עם העץ הנדיב ולהרגיש עם ציפור הנפש. טיילה עם כספיון במסעותיו הרבים, הוקסמה מהקסמים של המכשפות בבה, סיסי, זזה וחברותיהן. נהנתה מחברותם הנהדרת של צפרדי וקרפד, צחקקה ממעשיו של חתול תעלול ושאר סיפוריו של דר' סוס והתגלגלה מצחוק מהרפתקאותיו של החולד הקטן שרצה לדעת מי עשה לו על הראש.
המשפחה של ארבל החליטה להקים בספרייה של גני-תקווה, פינה לזכרה של ארבל עם הספרים האהובים והמעניינים כדי לעודד ילדים בתחילת הקריאה בכיתות א' וב' לאהוב לקרוא, ולאהוב ספרים כמו שארבל אהבה ונהנתה מהם...כמו מסוכריות...
קריאה מהנה
משפחת עינב